سفارش تبلیغ
صبا ویژن
وبسایت دانستنی های عجیب
   مشخصات مدیر وبلاگ
 
  لوگوی دوستان
 
    آمارو اطلاعات

بازدید امروز : 40
بازدید دیروز : 40
کل بازدید : 33511
کل یادداشتها ها : 121

نوشته شده در تاریخ 98/9/4 ساعت 2:28 ع توسط مینا


5 مشکل بهداشتی که مردان از آنها نگران هستند - و چگونه می توان از آنها جلوگیری کرد ؟

 

معرفی

پروستات

آرتروز و مفاصل

عملکرد جنسی

اختلالات شناختی

سلامت گردش خون

سن و ژنها

نگران چی هستی؟

تعدادی از شرایط سلامتی وجود دارد که بر آقایان تأثیر می گذارد - مانند سرطان پروستات و تستوسترون پایین - و چند مورد دیگر که بیشتر از خانم ها بر مردان تأثیر می گذارند. با این حساب ، ما می خواستیم مشکلات بهداشتی را که مردان بیشتر از همه نگران آن هستند ، دریابیم.

 

هر زمان که به سؤالاتی از قبیل:

"از چه چیزی نگران هستی؟"

"آرزو می کنی چه کاری انجام دهی؟"

یا حتی "نتفلیکس را تماشا می کنی؟"

- روش مهم است. به عنوان مثال ، اگر از کلاس دبیرستان که آخرین سؤال است سؤال کنید ، بیشتر از آنکه از مجلس نمایندگان بپرسید ، پاسخ های بسیار متفاوتی خواهید گرفت.

 

علاوه بر علائم متداول در بالا ، علائم دیگری نیز وجود دارد که بعضی اوقات ممکن است در افراد مبتلا به سندرم کوشینگ مشاهده شود.

برای تهیه این لیست از 2 روش استفاده کردیم:

 

بررسی مقالات و نظرسنجی های آنلاین از مجلات سلامت مردان ، وب سایت ها و نشریات در مورد آنچه مردان گزارش می دهند بزرگترین نگرانی در مورد سلامتی آنها است.

نظرسنجی غیررسمی در رسانه های اجتماعی به حدود 2000 مرد رسیده است.

بین اینها ، ما توانستیم روندهایی را نشان دهیم که 5 مسئله بهداشتی را مردان گزارش می کنند که از سن پیر شدن نگران هستند ، به علاوه 2 دسته دیگر که ممکن است در این شرایط سهیم باشند. این همان چیزی است که مردان درگیر باید بگویند:

 

مشکلات پروستات

"من می گویم سلامت پروستات."

"سرطان پروستات ، حتی اگر به کندی رشد کند و به احتمال زیاد شما را نکشد."

 

آنها اشتباه نمی کنند. برآوردهای فعلی می گویند 1 از 9 مرد در طول زندگی خود به سرطان پروستات مبتلا خواهند شد و بسیاری دیگر - حدود 50 درصد از مردان در سنین 51 تا 60 سالگی - هیپرپلازی خوش خیم پروستات (BPH) ، بزرگ شدن غیر سرطانی آن عضو دارند.

 

درمان سرطان پروستات می تواند متفاوت باشد. برخی از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ممکن است یک روش انتظار دقیق را نشان دهند ، زیرا تمایل به رشد بسیار کند دارد. بسیاری از مردانی که به سرطان پروستات مبتلا می شوند از آن زنده می مانند.

 

آنچه شما می توانید انجام دهید

تعدادی آزمایش غربالگری برای سرطان پروستات وجود دارد. بسیاری از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی توصیه می کنند که یکی از بهترین کارهایی که می توانید انجام دهید اینست که آزمایش خون منظم برای آنتی ژن اختصاصی پروستات (PSA) را که سالانه بین 45 و 50 تولد شما شروع می شود ، انجام دهید.

 

این آزمایش ممکن است تشخیص اولیه لازم را برای جلوگیری از تهدید زندگی سرطان پروستات فراهم کند.

 

اگر سابقه خانوادگی سرطان پروستات یا یک یا چند عامل خطر بیماری را دارید ، در مورد گزینه های غربالگری با پزشک خود صحبت کنید.
طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ